Készült: 2020.10.26.05:15:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

A Deják-projekt helyzetét vizsgáló albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.10.28.
Megszűnés 1999.11.23.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Egészségügyi bizottság


A Deják-projekt helyzetét vizsgáló albizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Frajna Imre (Fidesz) Elnök 1998.10.28. 1999.09.01.  
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Elnök 1999.09.28. 1999.11.23. Dr. Frajna Imre (Fidesz)
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 1998.10.28. 1999.11.23.  
Dr. Vágvölgyi János (MSZP) Tag 1998.10.28. 1999.11.23.  
Dr. Czira Szabolcs (FKGP) Tag 1998.10.28. 1999.06.01.  
Zsikla Győző (FKGP) Tag 1999.06.01. 1999.11.23. Dr. Czira Szabolcs (FKGP)
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 1998.10.28. 1999.11.23.  
Dr. Csáky András (MDF) Tag 1998.10.28. 1999.11.23.  
Erkel Tibor (MIÉP) Tag 1998.10.28. 1999.11.23.