Készült: 2019.10.16.20:25:36 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Önkormányzati bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Önkormányzati bizottság tagjai változásának elrejtése

Önkormányzati bizottság tagjainak változásai (22 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Bóka István (Fidesz) Elnök 2002.12.15. 2003.06.23. Szita Károly (Fidesz)
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Elnök 2003.06.23. 2006.05.15. Dr. Bóka István (Fidesz)
Szita Károly (Fidesz) Elnök 2002.05.15. 2002.12.15.  
Jauernik István (MSZP) Alelnök 2002.06.04. 2006.05.15. Szabó György (MSZP)
Szabó György (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2002.06.04.  
Kósa Lajos (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2003.06.23.  
Szalay Ferenc (Fidesz) Alelnök 2003.06.23. 2006.05.15. Kósa Lajos (Fidesz)
Gulyás József (SZDSZ) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Csabai Lászlóné (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Ecsődi László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Géczi József Alajos (MSZP) Tag 2002.12.17. 2003.11.17. Gyárfás Ildikó (MSZP)
Gy. Németh Erzsébet (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Gyárfás Ildikó (MSZP) Tag 2002.06.04. 2002.12.17. Jauernik István (MSZP)
Hajdu László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Jauernik István (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.06.04.  
Dr. Mester László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Nagy Nóra (MSZP) Tag 2003.11.17. 2004.10.25. Dr. Géczi József Alajos (MSZP)
Pál Tibor (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Nagy Nóra (MSZP)
Papp József (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Puszta Béla (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Tóth Gyula (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Dr. Demszky Gábor (SZDSZ)
Warvasovszky Tihamér (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Básthy Tamás (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2003.06.23.  
Dr. Bóka István (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2006.05.15. Básthy Tamás (Fidesz)
Búsi Lajos (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2003.06.23.  
Dr. Gyimesi Endre (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Kósa Lajos (Fidesz) Tag 2003.06.23. 2006.05.15. Búsi Lajos (Fidesz)
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2005.07.04.  
Nagy Kálmán (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Tasó László (Fidesz) Tag 2005.07.04. 2006.05.15. Kosztolányi Dénes (Fidesz)
Tóth Imre (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Demszky Gábor (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.05.31.  
Dr. Gémesi György (MDF) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
V. Németh Zsolt (MDF) 1 Tag 2002.05.15. 2004.11.08.  
V. Németh Zsolt (független) 1 Tag 2004.11.08. 2006.05.15.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Önkormányzati bizottság MSZP 11 50.00%
Fidesz 8 36.36%
SZDSZ 1 4.55%
MDF 1 4.55%
független 1 4.55%
Összesen 22 100.00%

Önkormányzati bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok