Készült: 2022.05.27.01:49:55 Dinamikus lap

Bizottság előtti események 2010-2014

T/7771 - törvényjavaslat
A személyi jövedelemadóról szóló 1995. évi CXVII. törvény és a fiatalok életkezdési támogatásáról szóló 2005. évi CLXXIV. törvény módosításáról
Benyújtó kormány (nemzetgazdasági miniszter)
Benyújtva 2012.06.22.
Bizottság Ifjúsági, szociális bizottság
Bizottsági állapot bizottsági tárgyalás befejezve

Bizottsági események
Dátum Esemény
2012.06.25. Az illetékes bizottság kijelölve
2012.06.25. általános vitára ajánlja
2012.06.25. a bizottság előadója:Sneider Tamás (Jobbik)
2012.06.26. Ismerteti a bizottság véleményét
2012.07.02. a tárgyalást befejezte