Készült: 2019.09.21.09:56:57 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Farkas Sándor (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
15776/5 A Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaságról szóló 2016. évi XCI. törvény módosításáról Farkas Sándor (Fidesz) 2017.06.07
10730/3 A Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaságról Farkas Sándor (Fidesz) 2016.05.26
10730/2 A Nemzeti Ménesbirtok és Tangazdaságról Farkas Sándor (Fidesz) 2016.05.26
10377/1054 Magyarország 2017. évi központi költségvetéséről Farkas Sándor (Fidesz) 2016.05.12
6989/4 A halgazdálkodásról és a hal védelméről szóló 2013. évi CII. törvény módosításáról Farkas Sándor (Fidesz) 2015.11.04