Készült: 2020.12.03.01:37:40 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Összeférhetetlenségi ügyek vizsgálóbizottsága
Típus Albizottság
Létrehozás 2011.03.16.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mentelmi bizottság


Összeférhetetlenségi ügyek vizsgálóbizottsága tagjainak változásai (1 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Simon Gábor (MSZP) Elnök 2011.03.16. 2014.05.05.  
Dr. Varga István (Fidesz) Tag 2011.03.16. 2011.04.15.  
Szabó Gábor (Jobbik) Tag 2011.03.16. 2011.04.15.  


Összeférhetetlenségi ügyek vizsgálóbizottsága üléseinek megjelenítése