Készült: 2020.07.02.08:49:38 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Vidékfejlesztési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.11.03.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


Vidékfejlesztési albizottság tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Csatári József (FKGP) Elnök 1998.11.03. 2002.05.14.  
Bebes István (Fidesz) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Szabó Ferenc (Fidesz) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Tóth András (Fidesz) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Pásztohy András (MSZP) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Simon József (MSZP) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Zsikla Győző (FKGP) Tag 1998.11.03. 2001.09.19.  
Dr. Kis Zoltán (SZDSZ) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Dr. Medgyasszay László (MDF) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Kapronczi Mihály (MIÉP) Tag 1999.06.16. 2002.05.14.  
Szabó Lukács (MIÉP) Tag 1998.11.03. 1998.12.06.  
Dr. Kupa Mihály (független) Tag 1998.11.03. 2002.05.14.  
Szabó Lukács (független) Tag 1998.12.07. 1998.12.28.  
Zsikla Győző (független) Tag 2001.09.20. 2002.05.14.  


Vidékfejlesztési albizottság üléseinek megjelenítése