Készült: 2021.09.26.20:46:06 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Bánki Erik (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
I/16436 Hány munkahelyet sikerült megvédeni a Kormány munkahelyvédelmi intézkedéseinek köszönhetően? Bánki Erik (Fidesz) 2021.06.02
A/16418 Milyen eredményeket sikerült elérni a Kormány munkahelyvédelmi intézkedéseivel? Bánki Erik (Fidesz) 2021.05.31
T/16366 A játékosügynöki tevékenység szabályozásával összefüggésben a sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Balla György (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Dr. Salacz László (Fidesz) 2021.05.25
T/16365 A pedofil bűnelkövetőkkel szembeni szigorúbb fellépésről, valamint a gyermekek védelme érdekében egyes törvények módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
2021.05.26.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2021.05.26.: Gyopáros Alpár (Fidesz)
2021.05.26.: Bánki Erik (Fidesz)
2021.06.14.: Dunai Mónika (Fidesz)
2021.05.25
I/15383 A bértámogatási programnak köszönhetően hány munkahelyet sikerült eddig megvédeni?" Bánki Erik (Fidesz) 2021.03.10
T/11085 A sportról szóló 2004. évi I. törvény olimpiai járadékkal összefüggő módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Dr. Szabó Tünde (Fidesz), Kocsis Máté (Fidesz)
2020.06.24.: Dr. Simicskó István (KDNP)
2020.07.01.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2020.06.21
T/10993 A villamos energiáról szóló 2007. évi LXXXVI. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2020.06.13
T/10864 A víziközmű-szolgáltatásról szóló 2011. évi CCIX. törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz)
2020.06.08.: Böröcz László (Fidesz)
2020.07.01.: Bánki Erik (Fidesz)
2020.06.02
T/10859 A Bérgarancia Alapról szóló 1994. évi LXVI. törvény módosításáról Kósa Lajos (Fidesz)
2020.06.08.: Böröcz László (Fidesz)
2020.07.01.: Bánki Erik (Fidesz)
2020.06.02
T/10858 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz)
2020.06.03.: Hadházy Sándor (Fidesz)
2020.06.09.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2020.06.02
T/8040 A társasági adóról és az osztalékadóról szóló 1996. évi LXXXI. törvény módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz)
2019.12.04.: Ovádi Péter (Fidesz)
2019.12.10.: Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.11.12
T/5243 A sportról szóló 2004. évi I. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz)
2019.03.26.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.03.12
T/3634 A sportról szóló 2004. évi I. törvény olimpiai járadékkal összefüggő módosításáról Kocsis Máté (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz), Gulyás Gergely (Fidesz)
2018.12.06.: Dunai Mónika (Fidesz)
2018.11.20
T/3632 A Nemzeti Hírközlési és Informatikai Tanácsról Bánki Erik (Fidesz)
2018.12.06.: Dr. Salacz László (Fidesz)
2018.11.20
T/2600 A lakástakarékpénztárakról szóló 1996. évi CXIII. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz) 2018.10.15
T/712 A sportról szóló 2004. évi I. törvény és az egyesülési jogról, a közhasznú jogállásról, valamint a civil szervezetek működéséről és támogatásáról szóló 2011. évi CLXXV. törvény módosításáról Bánki Erik (Fidesz)
2018.07.02.: Nagy Csaba (Fidesz)
2018.07.10.: Dunai Mónika (Fidesz)
2018.06.26
I/478 Kimagasló GDP adat! Minek köszönhető a magyar gazdaság jó teljesítménye? Bánki Erik (Fidesz) 2018.06.06