Készült: 2020.10.22.06:02:30 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.19.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Idegenforgalmi bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Nagy Jenő (MSZP) Elnök 2002.06.19. 2006.05.15.  
Dr. Kolber István (MSZP) Tag 2002.09.24. 2004.10.04.  
Kránitz László (MSZP) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Páva Zoltán (MSZP) Tag 2005.04.05. 2006.05.15.  
Horváth László (Fidesz) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  
Herényi Károly (MDF) Tag 2002.09.24. 2006.05.15.  


 
Európai integrációs albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 5 1/2005 2005.05.02. Határozatképes 1:00
2 4 1/2004 2004.03.23. Határozatképes 0:50
3 3 3/2003 2003.04.01. Határozatképes 1:10
4 2 2/2003 2003.03.18. Határozatképes 0:50
5 1 1/2003 2003.03.04. Határozatképes 0:40