Készült: 2020.07.10.03:19:44 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Infrastruktúra-fejlesztési és lakásügyi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.09.11.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Infrastruktúra-fejlesztési és lakásügyi albizottság tagjainak változásai (10 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Horváth Csaba (MSZP) Elnök 2002.09.11. 2006.05.15.  
Gazda László (MSZP) Tag 2002.09.11. 2004.10.25.  
Göndör István (MSZP) Tag 2005.11.23. 2006.05.15.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2002.09.11. 2006.05.15.  
Molnár László (MSZP) Tag 2003.04.01. 2006.05.15.  
Podolák György (MSZP) Tag 2005.05.30. 2006.05.15.  
Dr. Tompa Sándor (MSZP) Tag 2005.02.16. 2006.05.15.  
Balla György (Fidesz) Tag 2002.09.11. 2006.05.15.  
Ivanics István (Fidesz) Tag 2005.11.23. 2006.05.15.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 2003.04.01. 2006.05.15.  
Soltész Miklós (Fidesz) Tag 2002.09.11. 2006.05.15.  


Infrastruktúra-fejlesztési és lakásügyi albizottság üléseinek megjelenítése