Készült: 2019.10.20.17:32:30 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Ügyrendi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Ügyrendi bizottság tagjai változásának elrejtése

Ügyrendi bizottság tagjainak változásai (13 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Salamon László (Fidesz) Elnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Puch László (MSZP) Alelnök 2001.09.04. 2002.05.14. Dr. Suchman Tamás (MSZP)
Dr. Suchman Tamás (MSZP) Alelnök 1998.06.25. 2001.09.04.  
Tóth András (MSZP) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Bánki Erik (Fidesz) Tag 2000.02.01. 2000.02.08. Dr. Helmeczy László (független)
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Helmeczy László (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.12.19.  
Dr. Helmeczy László (Fidesz) Tag 1999.12.19. 1999.12.19.  
Dr. Rubovszky György (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.10.01.  
Dr. Szájer József (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Vidoven Árpád (Fidesz) Tag 2000.02.08. 2002.05.14. Bánki Erik (Fidesz)
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 1999.10.01. 2002.05.14. Dr. Rubovszky György (Fidesz)
Dr. Csiha Judit (MSZP) Tag 1999.03.02. 2001.09.04. Herczog Edit (MSZP)
Herczog Edit (MSZP) Tag 1998.09.29. 1999.03.02. Kristyánné Aknai Erzsébet (MSZP)
Kristyánné Aknai Erzsébet (MSZP) Tag 1998.06.25. 1998.09.29.  
Schalkhammer Antal (MSZP) Tag 2001.09.04. 2002.02.22. Dr. Csiha Judit (MSZP)
Dr. Soós Győző (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Bánk Attila (FKGP) Tag 2001.05.08. 2002.05.14. Pallag László (FKGP)
Dr. Kurucsai Csaba (FKGP) Tag 2001.05.08. 2002.05.14. Pancza István (FKGP)
Pallag László (FKGP) Tag 1998.07.08. 2001.05.08. Dr. Turi-Kovács Béla (FKGP)
Pancza István (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.05.08.  
Dr. Turi-Kovács Béla (FKGP) Tag 1998.06.25. 1998.07.08.  
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Varga István (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Balczó Zoltán (MIÉP) Tag 1998.12.15. 2002.05.14. Cseh Sándor (MIÉP)
Cseh Sándor (MIÉP) Tag 1998.06.25. 1998.12.15.  
Dr. Helmeczy László (független) Tag 1999.12.20. 2000.01.31.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Ügyrendi bizottság Fidesz 5 38.46%
MSZP 3 23.08%
FKGP 2 15.38%
SZDSZ 1 7.69%
MDF 1 7.69%
MIÉP 1 7.69%
Összesen 13 100.00%

Ügyrendi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok