Készült: 2020.07.06.23:37:21 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Boldvai László

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3746/62 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/61 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/60 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/59 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/58 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/57 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/56 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/55 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/54 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/53 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/52 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/51 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/50 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/49 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/48 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/47 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/46 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3746/45 A Magyar Fejlesztési Bank Részvénytársaságról Boldvai László (MSZP) 2001.03.09
3122/31 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Boldvai László (MSZP) 2000.10.17
3122/30 A Magyar Köztársaság 2001. és 2002. évi költségvetéséről Boldvai László (MSZP) 2000.10.17
1658/69 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Dr. Veres János (MSZP), Boldvai László (MSZP), Szabó György (MSZP), Dr. Baja Ferenc (MSZP), Juhász Gábor (MSZP), Benedek Mihály (MSZP), Bajor Tibor (MSZP), Dr. Serfőző András (MSZP), Dr. Faragó Péter (MSZP), Bodzás Ferenc Árpád (MSZP), Csabai Lászlóné (MSZP), Juhász Ferenc (MSZP), Kertész István (MSZP), Dr. Kiss Gábor (MSZP), Lakatos András (MSZP), Dr. Vágvölgyi János (MSZP), Dr. Vojnik Mária (MSZP), Gyárfás Ildikó (MSZP), Dr. Koleszár Lajos (MSZP), Kovács Tibor (MSZP), Dr. Soós Győző (MSZP), Vargáné Kerékgyártó Ildikó (MSZP), Dr. Tompa Sándor (MSZP) 1999.10.21
325/74 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Boldvai László (MSZP) 1998.11.19