Készült: 2020.05.28.20:34:37 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság tagjai változásának elrejtése

Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság tagjainak változásai (29 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Varga Mihály (Fidesz) Elnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Szabó Lajos (MSZP) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Domokos László (Fidesz) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Bakonyi Tibor (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Barabásné Czövek Ágnes (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Boldvai László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Botka Lajosné (MSZP) Tag 2008.12.01. 2009.05.04. Tukacs István (MSZP)
Burány Sándor (MSZP) Tag 2006.05.30. 2007.01.01.  
Farkas Imre (MSZP) Tag 2006.06.19. 2010.05.13. Szabados Ákos (MSZP)
Dr. Katona Béla (MSZP) Tag 2007.02.12. 2009.05.04. Burány Sándor (MSZP)
Dr. Kékesi Tibor (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Keller László (MSZP) Tag 2009.05.04. 2010.05.13. Botka Lajosné (MSZP)
Keller László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.02.18.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Molnár Albert (MSZP) Tag 2006.06.19. 2010.05.13. Sándor István (MSZP)
Molnár László (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Puch László (MSZP) Tag 2009.05.04. 2010.05.13. Dr. Katona Béla (MSZP)
Sándor István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Schwartz Béla (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Szabados Ákos (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Szabados József (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Szűcs Erika (MSZP) Tag 2008.02.18. 2008.05.05. Keller László (MSZP)
Tukacs István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.12.01.  
Tukacs István (MSZP) Tag 2009.04.20. 2010.05.13. Varga Zoltán (MSZP)
Varga Zoltán (MSZP) Tag 2008.05.05. 2009.04.15. Szűcs Erika (MSZP)
Végh Tibor (MSZP) Tag 2006.06.19. 2010.05.13. Dr. Bakonyi Tibor (MSZP)
Ágh Péter (Fidesz) Tag 2008.10.13. 2010.05.13. Lengyel Zoltán (MDF)
Babák Mihály (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Balla György (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Borsos József (Fidesz) Tag 2008.10.06. 2010.05.13. Tóth András (független)
Dr. Dancsó József (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2007.09.17.  
Lengyel Zoltán (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2007.09.09.  
Mádi László (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Molnár Oszkár (Fidesz) Tag 2009.03.23. 2010.05.13. Herényi Károly (független)
Schmidt Ferenc (Fidesz) Tag 2007.09.17. 2010.05.13. Dr. Fazekas Sándor (Fidesz)
Szijjártó Péter (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Tállai András (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Tóth András (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2007.10.25.  
Dr. Hargitai János (KDNP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Gegesy Ferenc (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2008.09.14.  
Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) Tag 2006.12.18. 2008.05.13. Lakos Imre (SZDSZ)
Horn Gábor (SZDSZ) Tag 2008.05.13. 2010.05.13. Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ)
Dr. Kóka János (SZDSZ) Tag 2008.09.22. 2010.05.13.  
Lakos Imre (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2006.12.18.  
Herényi Károly (MDF) Tag 2006.05.30. 2009.03.19.  
Lengyel Zoltán (MDF) Tag 2008.10.13. 2008.10.13.  
Lengyel Zoltán (független) Tag 2007.09.10. 2008.10.12.  
Tóth András (független) Tag 2007.10.26. 2008.10.06.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság MSZP 14 48.28%
Fidesz 12 41.38%
KDNP 1 3.45%
SZDSZ 2 6.90%
Összesen 29 100.00%

Költségvetési, pénzügyi és számvevőszéki bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok