Készült: 2019.10.19.05:22:04 Dinamikus lap

Imre Zsolt

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
2002-2006 Fidesz 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002 Fidesz 1998.06.18. 2002.05.14.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
2002-2006   Pest megye 2.vk. 2002.05.15. 2006.05.15.
1998-2002   Pest megye 2.vk. 1998.06.18. 2002.05.14.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
2002-2006 Szociális és családügyi bizottság Tag 2002.05.15. 2006.05.15.
   A Szociális és családügyi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 2004.09.08. 2006.05.15.
1998-2002 Egészségügyi és szociális bizottság Tag 2001.01.01. 2002.05.14.
Ifjúsági és sport bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
   Gyermek- és ifjúságügyi albizottság
Tag 1998.11.11. 2002.05.14.
   Kábítószerügyi albizottság
Tag 1998.11.11. 1998.12.15.
   Európai integrációs albizottság
Tag 1998.12.16. 2002.05.14.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
2002-2006 30 89
1998-2002   75

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
2002-2006 34    
1998-2002 7    


Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
főiskolai diploma Esterházy Károly Tanárképző Főiskola    
egyetemi diploma Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetem    

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német társalgási