Készült: 2020.09.30.01:52:51 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Kisebbségi vegyes albizottság (A Magyar Köztársaság Országgyűlése és Ukrajna Legfelsőbb Tanácsa közötti kapcsolatok fejlesztéséről szóló megállapodás 2. pontja értelmében)
Típus Albizottság
Létrehozás 1998.09.09.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Emberi jogi bizottság


Kisebbségi vegyes albizottság (A Magyar Köztársaság Országgyűlése és Ukrajna Legfelsőbb Tanácsa közötti kapcsolatok fejlesztéséről szóló megállapodás 2. pontja értelmében) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Surján László (Fidesz) Elnök 1998.09.09. 2002.05.14.  
István József (FKGP) Elnök 1998.09.09. 2001.01.22.  
Potápi Árpád (Fidesz) 1 Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Dr. Kiss Gábor (MSZP) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Kocsi László (MSZP) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.  
Dr. Simon Miklós (FKGP) Tag 1998.09.09. 2002.05.14.