Készült: 2020.10.27.13:20:58 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

EU-csatlakozási és külkereskedelmi albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.12.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


EU-csatlakozási és külkereskedelmi albizottság tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Glattfelder Béla (Fidesz) Elnök 2002.06.12. 2004.07.18.  
Lengyel Zoltán (Fidesz) Elnök 2004.08.27. 2006.05.15.  
Gőgös Zoltán (MSZP) Tag 2002.06.12. 2006.05.15.  
Herbály Imre (MSZP) Tag 2002.06.12. 2006.05.15.  
Dr. Karsai József (MSZP) Tag 2002.06.12. 2006.05.15.  
Dr. Szabó József Andor (Fidesz) Tag 2002.06.12. 2006.05.15.  
Kuncze Gábor (SZDSZ) Tag 2002.11.12. 2004.07.01. Zwack Péter (SZDSZ)
Zwack Péter (SZDSZ) Tag 2002.06.12. 2002.11.05.  
Font Sándor (MDF) Tag 2002.06.12. 2004.09.06.  
Karsai Péter (MDF) Tag 2005.02.23. 2006.05.15. Font Sándor (független)
Font Sándor (független) Tag 2004.09.06. 2004.12.20.  


EU-csatlakozási és külkereskedelmi albizottság üléseinek megjelenítése