Készült: 2019.10.19.20:44:47 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Kulturális bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Kulturális bizottság tagjai változásának elrejtése

Kulturális bizottság tagjainak változásai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dúró Dóra (Jobbik) Elnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Kucsák László (Fidesz) Alelnök 2014.06.02. 2018.05.07. Törő Gábor (Fidesz)
Dr. Pósán László (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Törő Gábor (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.01.  
Kunhalmi Ágnes (MSZP) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Hoffmann Rózsa (KDNP) Alelnök 2014.06.10. 2018.05.07. Szászfalvi László (KDNP)
Szászfalvi László (KDNP) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.10.  
Ikotity István (LMP) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Demeter Zoltán (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dunai Mónika (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Halász János (Fidesz) Tag 2014.06.23. 2018.05.07. Dr. Hoppál Péter (Fidesz)
Dr. Hoppál Péter (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.18.  
Kucsák László (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.01.  
Simon Róbert Balázs (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2017.10.09.  
Törő Gábor (Fidesz) Tag 2014.06.02. 2018.05.07. Kucsák László (Fidesz)
Dr. Vinnai Győző (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Hiller István (MSZP) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Farkas Gergely (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Gaal Gergely (KDNP) Tag 2017.10.16. 2018.05.07. Simon Róbert Balázs (Fidesz)
Szabó Szabolcs (független) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Kulturális bizottság Fidesz 7 46.67%
MSZP 2 13.33%
Jobbik 2 13.33%
KDNP 2 13.33%
LMP 1 6.67%
független 1 6.67%
Összesen 15 100.00%

Kulturális bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok