Készült: 2020.01.26.00:17:42 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A Fogyasztóvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.07.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fogyasztóvédelmi bizottság


A Fogyasztóvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Ertsey Katalin (LMP) Elnök 2010.06.07. 2013.02.11.  
Szabó Zsolt (Fidesz) Alelnök 2010.06.07. 2014.05.05.  
Földesi Gyula (Fidesz) Tag 2010.06.07. 2010.09.13.  
Földesi Gyula (Fidesz) Tag 2012.06.05. 2014.05.05.  
Mágori Józsefné (Fidesz) Tag 2010.06.07. 2014.05.05.  
Örvendi László (Fidesz) 1 Tag 2010.06.07. 2014.05.05.  
Simonka György (Fidesz) Tag 2010.06.07. 2014.05.05.  
Boldvai László (MSZP) Tag 2010.06.07. 2010.11.16.  
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Tag 2010.06.07. 2012.12.17.  
Spaller Endre (KDNP) Tag 2010.06.07. 2014.01.31.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

A Fogyasztóvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése