Készült: 2020.01.26.00:11:53 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A Fogyasztóvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.06.07.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Fogyasztóvédelmi bizottság


A Fogyasztóvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjai változásának megjelenítése
 
A Fogyasztóvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
3 2/2012 2012.06.12. Határozatképtelenség miatt el nem kezdett ülés 0:03
2 1/2012 2012.06.05. Határozatképes 1:31
1 1/2011 2011.05.03. Határozatképes 1:24