Készült: 2020.09.18.15:47:09 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Az Igazságügyi bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.06.11.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Igazságügyi bizottság

Az Igazságügyi bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság tagjai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól
Dr. Varga-Damm Andrea (független) Elnök 2020.06.22.
Dr. Bajkai István (Fidesz) Alelnök 2018.06.11.
Dr. Becsó Károly (Fidesz) Tag 2018.06.11.
Czunyiné Dr. Bertalan Judit (Fidesz) Tag 2018.06.11.
Dr. Varga László (MSZP) Tag 2018.06.11.


Az Igazságügyi bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság tagjai változásának megjelenítése
 
Az Igazságügyi bizottság feladatkörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását, valamint a deregulációs folyamatokat figyelemmel kísérő albizottság
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 3 1/2020 2020.03.17. Határozatképes 0:37
2 2 1/2019 2019.03.12. Határozatképes 1:16
3 1 1/2018 2018.11.06. Határozatképes 2:07