Készült: 2020.08.09.13:43:54 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Nógrádi László

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3934/223 A hírközlésről Nógrádi László (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2001.05.08
3934/222 A hírközlésről Nógrádi László (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2001.05.08
3934/221 A hírközlésről Nógrádi László (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2001.05.08
3934/220 A hírközlésről Nógrádi László (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2001.05.08
3934/219 A hírközlésről Nógrádi László (Fidesz), Rogán Antal (Fidesz) 2001.05.08
3934/172 A hírközlésről Rogán Antal (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz) 2001.04.20
3934/171 A hírközlésről Rogán Antal (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz) 2001.04.20
3934/170 A hírközlésről Rogán Antal (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz) 2001.04.20
3934/169 A hírközlésről Rogán Antal (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz) 2001.04.20
3934/168 A hírközlésről Rogán Antal (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz) 2001.04.20
3934/167 A hírközlésről Rogán Antal (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz) 2001.04.20
3934/166 A hírközlésről Rogán Antal (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz) 2001.04.20
3934/165 A hírközlésről Rogán Antal (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz) 2001.04.20
3934/162 A hírközlésről Rogán Antal (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz) 2001.04.20
3934/161 A hírközlésről Rogán Antal (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz) 2001.04.20
3934/160 A hírközlésről Rogán Antal (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz) 2001.04.20
3934/159 A hírközlésről Rogán Antal (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz) 2001.04.20
3690/221 A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény, valamint egyéb törvények módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Potápi Árpád (Fidesz), Dr. Hargitai János (Fidesz) 2001.03.09
2427/17 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról szóló 1997.évi CXXI.törvény, valamint a hegyközségekről szóló 1994.évi CII. törvény módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 2000.04.13
2427/16 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról szóló 1997.évi CXXI.törvény, valamint a hegyközségekről szóló 1994.évi CII. törvény módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 2000.04.13
2427/15 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról szóló 1997.évi CXXI.törvény, valamint a hegyközségekről szóló 1994.évi CII. törvény módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 2000.04.13
2427/14 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról szóló 1997.évi CXXI.törvény, valamint a hegyközségekről szóló 1994.évi CII. törvény módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 2000.04.13
2427/13 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról szóló 1997.évi CXXI.törvény, valamint a hegyközségekről szóló 1994.évi CII. törvény módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 2000.04.13
2427/12 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról szóló 1997.évi CXXI.törvény, valamint a hegyközségekről szóló 1994.évi CII. törvény módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 2000.04.13
2427/11 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról szóló 1997.évi CXXI.törvény, valamint a hegyközségekről szóló 1994.évi CII. törvény módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 2000.04.13
2427/10 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról szóló 1997.évi CXXI.törvény, valamint a hegyközségekről szóló 1994.évi CII. törvény módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 2000.04.13
2427/9 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról szóló 1997.évi CXXI.törvény, valamint a hegyközségekről szóló 1994.évi CII. törvény módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 2000.04.13
2398/71 A Balaton Kiemelt Üdülőkörzet Területrendezési Tervének elfogadásáról és a Balatoni Területrendezési Szabályzat megállapításáról Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 2000.05.05
2293/51 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Dr. Surján László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Ivanics István (Fidesz), Básthy Tamás (Fidesz), Dr. Rapcsák András (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Dr. Hargitai János (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz), Dr. Varga László (Fidesz), Dr. Juharos Róbert (Fidesz) 2000.04.14
2293/50 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Dr. Surján László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Ivanics István (Fidesz), Básthy Tamás (Fidesz), Dr. Rapcsák András (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Hargitai János (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Dr. Juharos Róbert (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Dr. Varga László (Fidesz), Szinyei András (Fidesz) 2000.04.14
2293/49 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Dr. Surján László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Ivanics István (Fidesz), Básthy Tamás (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Szinyei András (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz), Dr. Hargitai János (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Dr. Juharos Róbert (Fidesz), Dr. Rapcsák András (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz) 2000.04.14
2293/48 A magzati élet védelméről szóló 1992. évi LXXIX. törvény módosításáról Dr. Surján László (Fidesz), Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz), Szinyei András (Fidesz), Dr. Hargitai János (Fidesz), Dr. Isépy Tamás (Fidesz), Dr. Salamon László (Fidesz), Ivanics István (Fidesz), Dr. Varga László (Fidesz), Dr. Pósán László (Fidesz), Básthy Tamás (Fidesz), Dr. Juharos Róbert (Fidesz), Révész Máriusz (Fidesz), Dr. Rubovszky György (Fidesz), Dr. Rapcsák András (Fidesz) 2000.04.14
2061/64 A vámjogról, a vámeljárásról, valamint a vámigazgatásról szóló 1995.évi C.törvény módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 2000.03.24
2061/63 A vámjogról, a vámeljárásról, valamint a vámigazgatásról szóló 1995.évi C.törvény módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Dr. Latorcai János (Fidesz) 2000.03.24
1362/2 A helyi önkormányzatokról szóló 1990. évi LXV. törvény módosításáról Nógrádi László (Fidesz) 2000.03.24
755/12 A szőlőtermesztésről és a borgazdálkodásról szóló 1997.évi CXXI. törvény módosításáról Nógrádi László (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Zakó László (FKGP) 1999.03.04
325/723 A Magyar Köztársaság 1999. évi költségvetéséről Zakó László (FKGP), Nógrádi László (Fidesz), Kovács Kálmán (SZDSZ), Göndör István (MSZP) 1998.12.14
206/1 A gazdasági kamarákra vonatkozó törvényi szabályozás felülvizsgálatáról Nógrádi László (Fidesz) 1998.09.25