Készült: 2020.09.24.10:57:46 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2014-2018

Költségvetési bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2014.05.06.
Megszűnés 2018.05.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Költségvetési bizottság tagjai változásának elrejtése

Költségvetési bizottság tagjainak változásai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Burány Sándor (MSZP) Elnök 2014.05.06. 2016.09.12.  
Mesterházy Attila (MSZP) Elnök 2016.09.12. 2018.05.07. Burány Sándor (MSZP)
László Tamás (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2014.06.02.  
Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 1 Alelnök 2014.06.02. 2018.05.07. László Tamás (Fidesz)
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Hargitai János (KDNP) Alelnök 2014.05.06. 2018.05.07.  
Demeter Márta (LMP) Alelnök 2017.10.02. 2018.05.07. Schmuck Erzsébet (LMP)
Schmuck Erzsébet (LMP) Alelnök 2014.05.06. 2017.10.02.  
Bodó Sándor (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Boldog István (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2014.06.23. 2018.05.07. Pogácsás Tibor (Fidesz)
László Tamás (Fidesz) Tag 2014.06.02. 2018.05.07. Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 1
Pogácsás Tibor (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.06.18.  
Rácz Róbert (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.07.23.  
Szabolcs Attila (Fidesz) Tag 2014.07.01. 2018.05.07. Tasó László (Fidesz)
Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 1 Tag 2014.05.06. 2014.06.02.  
Tasó László (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2014.07.01.  
Vantara Gyula (Fidesz) Tag 2014.09.15. 2018.05.07. Rácz Róbert (Fidesz)
Witzmann Mihály (Fidesz) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Dr. Legény Zsolt (MSZP) Tag 2016.11.21. 2017.03.06. Velez Árpád (MSZP)
Dr. Szakács László (MSZP) Tag 2014.05.06. 2016.09.12.  
Velez Árpád (MSZP) Tag 2016.09.12. 2016.11.21. Dr. Szakács László (MSZP)
Hegedűs Lorántné (Jobbik) Tag 2014.05.06. 2018.05.07.  
Demeter Márta (független) Tag 2017.03.06. 2017.08.31. Dr. Legény Zsolt (MSZP)
Szelényi Zsuzsanna (független) Tag 2014.06.19. 2018.05.07.  
Varju László (független) Tag 2017.10.02. 2018.05.07. Demeter Márta (LMP)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Költségvetési bizottság Fidesz 9 60.00%
MSZP 1 6.67%
Jobbik 1 6.67%
KDNP 1 6.67%
LMP 1 6.67%
független 2 13.33%
Összesen 15 100.00%

Költségvetési bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok