Készült: 2020.09.22.07:07:26 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2018-

Kertészeti albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2018.06.26.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság

Kertészeti albizottság jelenlegi tagjainak megjelenítése

Kertészeti albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Pócs János (Fidesz) Elnök 2018.06.26.    
Dr. Fazekas Sándor (Fidesz) Tag 2018.06.26.    
Dr. Apáti István (Jobbik) 1 Tag 2018.06.26. 2018.10.08.  
Csárdi Antal (LMP) Tag 2019.03.26.   Hohn Krisztina (LMP)
Hohn Krisztina (LMP) Tag 2018.11.12. 2019.03.04. Dr. Apáti István (Jobbik) 1


Kertészeti albizottság üléseinek megjelenítése