Készült: 2020.05.27.18:19:23 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Önkormányzati és területfejlesztési bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Önkormányzati és területfejlesztési bizottság tagjai változásának elrejtése

Önkormányzati és területfejlesztési bizottság tagjainak változásai (30 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Elnök 2010.05.14. 2011.02.03.  
Dr. Láng Zsolt (Fidesz) Elnök 2011.02.14. 2014.05.05. Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
Apáti István (Jobbik) 1 Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Habis László (KDNP) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Babák Mihály (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Bóka István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dankó Béla (Fidesz) Tag 2011.03.07. 2014.05.05. Dr. Tilki Attila (Fidesz)
Gajda Róbert (Fidesz) Tag 2010.11.08. 2014.05.05. Tarlós István (Fidesz)
Gelencsér Attila (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kósa Lajos (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kovács Péter (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Láng Zsolt (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
László Tamás (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Nagy Csaba (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Pogácsás Tibor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Rácz Róbert (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Schmidt Csaba (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Szedlák Attila (Fidesz) Tag 2011.02.14. 2014.05.05. Rácz Róbert (Fidesz)
Szekó József (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Szűcs Lajos (Fidesz) 1 Tag 2010.06.08. 2014.05.05. Dr. Tóth József (Fidesz)
Tarlós István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2010.10.31.  
Tasó László (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Tiba István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Tilki Attila (Fidesz) Tag 2011.02.14. 2011.02.22. Dr. Kovács Zoltán (Fidesz)
Dr. Tóth József (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2010.06.08.  
Vigh László (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Kolber István (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.06.02.  
Lukács Zoltán (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Pál Tibor (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Tóth József (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Varga Zoltán (MSZP) Tag 2010.06.02. 2014.05.05. Dr. Kolber István (MSZP)
Endrésik Zsolt (Jobbik) Tag 2010.10.25. 2012.05.01. Korondi Miklós (Jobbik)
Hegedűs Lorántné (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Korondi Miklós (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2010.10.25.  
Michl József (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Ivády Gábor (LMP) Tag 2010.05.14. 2010.10.20.  
Lengyel Szilvia (LMP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Szilágyi Péter (LMP) Tag 2010.11.02. 2013.02.11. Ivády Gábor (független)
Endrésik Zsolt (független) Tag 2012.05.14. 2014.05.05.  
Ivády Gábor (független) Tag 2010.11.02. 2014.05.05.  
Szilágyi Péter (független) Tag 2013.02.25. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Önkormányzati és területfejlesztési bizottság Fidesz 18 60.00%
MSZP 4 13.33%
Jobbik 2 6.67%
KDNP 2 6.67%
LMP 1 3.33%
független 3 10.00%
Összesen 30 100.00%

Önkormányzati és területfejlesztési bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok