Készült: 2020.11.30.18:50:30 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A Honvédelmi és rendészeti bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.25.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Honvédelmi és rendészeti bizottság


A Honvédelmi és rendészeti bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Harangozó Tamás Attila (MSZP) 1 Elnök 2010.07.06. 2014.05.05.  
Borbély Lénárd (Fidesz) Tag 2010.05.25. 2014.05.05.  
Dr. Simon Miklós (Fidesz) Tag 2010.05.25. 2014.05.05.  
Rubi Gergely (Jobbik) Tag 2010.07.06. 2012.09.10.  
Básthy Tamás (KDNP) Tag 2010.05.25. 2014.05.05.  
Földi László (KDNP) Tag 2010.05.25. 2014.05.05.  
Dr. Dorosz Dávid (LMP) Tag 2010.07.06. 2013.02.11.  


 
A Honvédelmi és rendészeti bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
  Ülés
sorszáma
és a jegyzőkönyv
Éven
belüli
sorszám
Dátum Hat. képesség Ülés
hossza
(ó:pp)
1 6 1/2013 2013.10.09. Határozatképtelenség miatt el nem kezdett ülés 0:12
2 5 3/2011 2011.04.28. Határozatképtelenség miatt el nem kezdett ülés 0:05
3 4 2/2011 2011.04.14. Határozatképes 1:51
4 3 1/2011 2011.02.24. Határozatképes 2:06
5 2 2/2010 2010.12.20. Határozatképes 0:06
6 1 1/2010 2010.12.16. Határozatképtelenség miatt el nem kezdett ülés 0:07