Készült: 2020.10.01.07:46:48 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Szalai Annamária

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/5880 A rádiózásról és televíziózásról szóló 1996. évi I. törvény jogharmonizációs célú módosításáról Szalai Annamária (Fidesz) 2002.02.15
K/5418 Hogyan tud a Kormány a nagykanizsai ipari park és logisztikai központ létrehozásában segíteni, közreműködni? Szalai Annamária (Fidesz) 2001.11.09
I/4630 Húsvéti fagyhalál a zalai ültetvényeken (Ki és hogyan enyhíti a gyümölcstermelők kárait?) Szalai Annamária (Fidesz) 2001.05.28
K/1006 Kényszerítheti-e Zala Megyei Önkormányzat -mint tulajdonos- saját kórházát fejlesztési hitel törlesztésére? Szalai Annamária (Fidesz) 1999.03.22
K/611 Mikor csatlakozhat Zala megye a Győr-Moson-Sopron megye - Vas megye - Burgeland tartomány által létrehozott határon átnyúló eurorégióhoz? Szalai Annamária (Fidesz) 1998.12.16
K/440 Pánikkeltő paparazzók, csernobili sumákolók! Mit lehet tenni katasztrófa helyzetben a hiteles tájékoztatás érdekében? Szalai Annamária (Fidesz) 1998.11.17