Készült: 2020.10.24.23:16:41 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Közbeszerzési és vállalkozásszabályozási albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.12.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági bizottság


Közbeszerzési és vállalkozásszabályozási albizottság tagjainak változásai (2 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Seszták Miklós (KDNP) Elnök 2010.07.12. 2014.05.05.  
Pősze Lajos (Jobbik) Alelnök 2010.07.12. 2010.12.12.  
B. Nagy László (Fidesz) 1 Tag 2010.07.12. 2011.02.14.  
Dr. Mengyi Roland (Fidesz) Tag 2011.06.06. 2011.12.30. B. Nagy László (Fidesz) 1
Dr. Papcsák Ferenc (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2012.06.18.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2010.07.12. 2014.05.05.  


Közbeszerzési és vállalkozásszabályozási albizottság üléseinek megjelenítése