Készült: 2019.12.11.12:28:38 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Tóbiás József (MSZP)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
A/18909 Ki vigyáz a karácsonyi készülődésünkre? Tóbiás József (MSZP) 2005.12.19
T/18679 A lelkiismereti és vallásszabadságról, valamint az egyházakról szóló 1990. évi IV. törvény módosításáról Dr. Szili Katalin (MSZP), Tóbiás József (MSZP) 2005.11.29
A/18515 Örömmé vagy ürömmé válik a karácsonyi bevásárlás? Tóbiás József (MSZP) 2005.11.21
T/221 A jövő nemzedékek országgyűlési biztosáról Hegyi Gyula (MSZP), Dr. Szili Katalin (MSZP), Tóbiás József (MSZP) 2002.06.10