Készült: 2020.08.06.18:07:04 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.09.30.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Oktatási bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (3 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kozma József (MSZP) Elnök 2002.09.30. 2004.11.02.  
Rózsa Endre (MSZP) Tag 2002.09.30. 2006.05.15.  
Dr. Pósán László (Fidesz) Tag 2002.09.30. 2006.05.15.  
Tóth Ferenc (Fidesz) Tag 2002.09.30. 2006.05.15.