Készült: 2020.03.30.20:22:55 Dinamikus lap

Üszögi-Bleyer Jenő

Képviselő fényképe
Közszereplésben használt korábbi nevek
Név ig
Bleyer Jenő 1998.06.16.

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Országos lista 1994.06.28. 1998.06.17.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Társadalmi szervezetek bizottsága Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    Természet- és környezetvédelmi tevékenységet végző szervezeteket támogató albizottság
Tag 1999.02.11. 2000.02.08.
    Természet- és környezetvédelmi tevékenységet végző szervezeteket támogató albizottság
Elnök 2000.02.09. 2001.02.06.
    Természet- és környezetvédelmi tevékenységet végző szervezeteket támogató albizottság
Tag 2001.02.07. 2002.05.14.
1994-98 Szociális és egészségügyi bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 6 18

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 31    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
       

Tudományos fokozat Megszerzés éve
Az Akadémia rendes tagja  

Nyelvismeret
Nyelv Foka
német felsőfokú