Készült: 2020.11.25.23:55:01 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Európai ügyek albizottsága
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.07.19.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatási és munkaügyi bizottság


Európai ügyek albizottsága tagjainak változásai (4 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Spaller Endre (KDNP) Elnök 2010.07.19. 2014.01.31.  
Kiss Péter (MSZP) Alelnök 2010.07.19. 2014.05.05.  
Dr. Czira Szabolcs (Fidesz) Tag 2010.07.19. 2014.05.05.  
Kovács Ernő (Fidesz) Tag 2010.07.19. 2014.05.05.  
Egyed Zsolt (Jobbik) Tag 2010.07.19. 2014.05.05.  


Európai ügyek albizottsága üléseinek megjelenítése