Készült: 2020.08.04.10:14:38 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Európai integrációs albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2002.06.05.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Foglalkoztatási bizottság


Európai integrációs albizottság tagjainak változásai (5 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Simon Gábor (MSZP) Elnök 2002.06.05. 2006.05.15.  
Dr. Bóth János (MSZP) 1 Tag 2002.06.05. 2006.05.15.  
Németh Erika (MSZP) Tag 2002.06.05. 2006.05.15.  
Dr. Balsai István (Fidesz) Tag 2005.05.02. 2006.05.15. Dr. Hende Csaba (Fidesz) 1
Németh Szilárd István (Fidesz) Tag 2005.05.09. 2006.05.15. Dr. Őry Csaba (Fidesz)
Dr. Őry Csaba (Fidesz) Tag 2002.06.05. 2004.07.18.  
Dr. Hende Csaba (MDF) 1 Tag 2002.06.05. 2002.07.16.  


Európai integrációs albizottság üléseinek megjelenítése