Készült: 2020.02.22.05:40:47 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1998-2002

Honvédelmi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1998.06.25.
Megszűnés 2002.05.14.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Honvédelmi bizottság tagjai változásának elrejtése

Honvédelmi bizottság tagjainak változásai (21 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Lányi Zsolt (FKGP) Elnök 1998.06.25. 2001.01.21.  
Dr. Simon Miklós (FKGP) Elnök 2001.04.17. 2002.05.14. Lányi Zsolt (független)
Lányi Zsolt (független) Elnök 2001.01.22. 2001.04.17.  
Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1 Alelnök 2000.05.02. 2002.05.14. Dr. Simicskó István (Fidesz)
Dr. Simicskó István (Fidesz) Alelnök 1998.06.25. 2000.05.02.  
Juhász Ferenc (MSZP) Alelnök 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Gyimesi József (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Kosztolányi Dénes (Fidesz) Tag 2000.05.02. 2002.05.14. Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1
Körömi Attila (Fidesz) Tag 1999.11.30. 2002.05.14. Perlaki Jenő (Fidesz)
Márton Attila (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2001.04.17.  
Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1 Tag 1998.06.25. 2000.05.02.  
Nyitray András (Fidesz) Tag 1999.10.01. 2002.05.14. Dr. Szabó Attila (független)
Perlaki Jenő (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.11.30.  
Polonyi Kornél (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Szabó Attila (Fidesz) Tag 1998.06.25. 1999.09.07.  
Tóth István (Fidesz) Tag 2001.04.17. 2002.05.14. Márton Attila (Fidesz)
Dr. Vidoven Árpád (Fidesz) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Ecsődi László (MSZP) Tag 1998.09.15. 2002.05.14.  
Göndör István (MSZP) Tag 1998.07.08. 2002.05.14.  
Iváncsik Imre (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Dr. Molnár János (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Szili Sándor (MSZP) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Tokár István (MSZP) Tag 1998.07.08. 2002.05.14.  
Atyánszky György (FKGP) Tag 1998.06.30. 2001.09.19.  
Pápai Mihály (FKGP) Tag 1998.06.25. 2001.01.21.  
Mádai Péter (SZDSZ) Tag 1998.06.25. 1999.10.19.  
Mécs Imre (SZDSZ) Tag 1999.10.19. 2002.05.14. Mádai Péter (SZDSZ)
Lezsák Sándor (MDF) Tag 1998.06.25. 2002.05.14.  
Kapronczi Mihály (MIÉP) Tag 1998.06.30. 2002.05.14.  
Atyánszky György (független) Tag 2001.09.20. 2002.05.14.  
Lányi Zsolt (független) Tag 2001.04.18. 2002.05.14. Pápai Mihály (független)
Pápai Mihály (független) Tag 2001.01.22. 2001.04.17.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Honvédelmi bizottság Fidesz 8 38.10%
MSZP 7 33.33%
FKGP 1 4.76%
SZDSZ 1 4.76%
MDF 1 4.76%
MIÉP 1 4.76%
független 2 9.52%
Összesen 21 100.00%

Honvédelmi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok