Készült: 2020.08.13.17:13:43 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 1998-2002

Paraméterek:
Képviselő: Kovács Ferenc

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
3462/78 A területfejlesztési támogatások és a decentralizáció elveiről, a kedvezményezett térségek besorolásának feltételrendszeréről Ivanics Ferenc (Fidesz), Dr. Pap János (Fidesz), Szalai Annamária (Fidesz), Birkás Tivadar (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz) 2001.03.06
2977/279 Az adókra, járulékokra, és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Kovács Ferenc (Fidesz) 2000.09.28
1658/253 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Kovács Ferenc (Fidesz) 1999.10.22
1658/217 A Magyar Köztársaság 2000. évi költségvetéséről Kovács Ferenc (Fidesz) 1999.10.22
1501/338 Az adókra, járulékokra és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Bánki Erik (Fidesz), Dr. Bóka István (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz) 1999.09.30
1501/214 Az adókra, járulékokra és egyéb költségvetési befizetésekre vonatkozó egyes törvények módosításáról Dr. Bóka István (Fidesz), Lasztovicza Jenő (Fidesz), Kovács Ferenc (Fidesz), Bánki Erik (Fidesz) 1999.09.10