Készült: 2019.12.09.14:01:03 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Lázár János (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/6576 A fiatalkorúak dohányzásának visszaszorításával és a nemdohányzók védelmével összefüggő egyes törvények módosításáról Lázár János (Fidesz)
2019.07.02.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.11.11.: Hadházy Sándor (Fidesz)
2019.11.21.: B. Nagy László (Fidesz)
2019.06.20