Készült: 2020.07.11.15:55:20 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Közlekedési és infrastruktúra-fejlesztési albizottság
Típus Albizottság
Létrehozás 2006.06.28.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Gazdasági és informatikai bizottság


Közlekedési és infrastruktúra-fejlesztési albizottság tagjainak változásai (11 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Fónagy János (Fidesz) Elnök 2006.06.28. 2010.05.13.  
Dr. Baráth Etele (MSZP) Tag 2007.02.21. 2009.05.14.  
Gazda László (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Horváth Csaba (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.02.18.  
Dr. Józsa István (MSZP) Tag 2007.02.21. 2010.05.13.  
Kiss Ferenc (MSZP) Tag 2008.05.07. 2010.05.13.  
Podolák György (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Szántó János (MSZP) Tag 2006.06.28. 2008.06.03.  
Dr. Szanyi Tibor (MSZP) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Bencsik János (Fidesz) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Márton Attila (Fidesz) Tag 2006.06.28. 2010.05.13.  
Püski András (Fidesz) Tag 2006.11.15. 2010.05.13.  
Molnár Béla (KDNP) Tag 2008.04.15. 2010.05.13.  
Kovács Kálmán (SZDSZ) Tag 2006.06.28. 2006.07.03.  
Lakos Imre (SZDSZ) Tag 2006.07.03. 2010.05.13.  


Közlekedési és infrastruktúra-fejlesztési albizottság üléseinek megjelenítése