Készült: 2022.08.08.20:51:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1990-94

A Dunai Vízlépcső-rendszer kérdéseivel foglalkozó ideiglenes bizottság
Típus ideiglenes
Létrehozás 1993.04.07.
Megszűnés 1994.06.27.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


A Dunai Vízlépcső-rendszer kérdéseivel foglalkozó ideiglenes bizottság tagjai változásának elrejtése

A Dunai Vízlépcső-rendszer kérdéseivel foglalkozó ideiglenes bizottság tagjainak változásai (15 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Pap András (MDF) Elnök 1993.03.16. 1994.06.27.  
Dr. Kiss Róbert (SZDSZ) Alelnök 1993.03.16. 1994.06.27.  
Balogh János (MDF) Tag 1993.03.16. 1994.06.27.  
Dr. Csapody Miklós (MDF) Tag 1993.03.16. 1994.06.27.  
Jávor Károly (MDF) Tag 1993.03.16. 1994.06.27.  
Dr. Székelyhidi László (MDF) Tag 1993.03.16. 1994.06.27.  
Tóth-Kurucz János (MDF) Tag 1993.03.16. 1993.07.04.  
Zsebők Lajos (MDF) Tag 1993.03.16. 1994.06.27.  
Rácskay Jenő (SZDSZ) Tag 1993.03.16. 1994.06.27.  
Dragon Pál (Kisgazda) 1 Tag 1993.03.16. 1994.06.27.  
Pál László (MSZP) Tag 1993.03.16. 1994.06.27.  
Dr. Tabajdi Csaba (MSZP) Tag 1993.03.16. 1994.06.27.  
Hegedűs István (FIDESZ) Tag 1993.03.16. 1994.06.27.  
Dr. Pap János (FIDESZ) Tag 1993.03.16. 1994.06.27.  
Dr. Horváth Tivadar (KDNP) Tag 1993.03.16. 1994.06.27.  
Tóth-Kurucz János (MIÉP) Tag 1993.07.05. 1993.07.07.  
Dr. Ilkei Csaba (független) Tag 1993.03.16. 1994.06.27.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
A Dunai Vízlépcső-rendszer kérdéseivel foglalkozó ideiglenes bizottság MDF 6 40.00%
SZDSZ 2 13.33%
EKgP 1 6.67%
MSZP 2 13.33%
Fidesz 2 13.33%
KDNP 1 6.67%
független 1 6.67%
Összesen 15 100.00%

A Dunai Vízlépcső-rendszer kérdéseivel foglalkozó ideiglenes bizottságnak nincs albizottsága.