Készült: 2019.10.16.01:01:05 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2014-2018

Paraméterek:
Képviselő: Varga Gábor (Fidesz)

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
17558/3 Az átmeneti bányászjáradékban részesülők közérdekű nyugdíjas szövetkezeten keresztül történő foglalkoztatása érdekében egyes törvények módosításáról Varga Gábor (Fidesz) 2017.10.05
15558/5 Egyes törvényeknek a közérdekű nyugdíjas szövetkezetek létrehozásával összefüggő módosításáról Varga Gábor (Fidesz) 2017.05.18
15558/4 Egyes törvényeknek a közérdekű nyugdíjas szövetkezetek létrehozásával összefüggő módosításáról Varga Gábor (Fidesz) 2017.05.18
10538/2 Egyes energetikai tárgyú törvények módosításáról Varga Gábor (Fidesz) 2016.05.12
10523/2 Energetikai tárgyú törvények jogharmonizációs célú módosításáról Varga Gábor (Fidesz) 2016.05.12