Készült: 2020.10.22.08:31:19 Dinamikus lap

Fodor Sándor

Képviselő fényképe

Képviselőcsoport tagság
Ciklus Képviselőcsoport tól ig
1998-2002 MSZP 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98 MSZP 1994.06.28. 1998.06.17.

Választás
Ciklus Megválasztás napja Választókerület Mandátum kezdete Mandátum vége
1998-2002   Országos lista 1998.06.18. 2002.05.14.
1994-98   Fejér megye területi lista 1994.06.28. 1998.06.17.
1985-90   Fejér megye 5.vk. 1985.06.28. 1990.04.30.


Bizottsági tagság
Ciklus Bizottság Tisztség tól ig
1998-2002 Környezetvédelmi bizottság Tag 1998.06.25. 2002.05.14.
    A Környezetvédelmi bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Elnök 1999.02.22. 2002.05.14.
    Védett madarak pusztításával kapcsolatos eseményeket kivizsgáló albizottság
Tag 2001.11.27. 2002.05.14.
Területfejlesztési bizottság Tag 2000.06.13. 2002.05.14.
1994-98 Mezőgazdasági bizottság Tag 1994.06.28. 1998.06.17.

Benyújtott indítványok
Ciklus Önálló indítványok száma Nem önálló indítványok száma
1998-2002 3 194

Felszólalások
Ciklus Felszólalások száma Technikai megszólalások száma Felszólalások előzetes videója
1998-2002 19    

Iskolai végzettség és képzettség
Államilag elismert legmagasabb iskolai végzettsége:
Végzettség,
képzettség
IntézményKarÉv
egyetemi diploma Agrártudományi Egyetem, Keszthely   1975