Készült: 2019.10.17.21:19:04 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Alkotmány-előkészítő eseti bizottság
Típus eseti
Létrehozás 2010.06.29.
Megszűnés 2011.03.07.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Alkotmány-előkészítő eseti bizottság tagjai változásának elrejtése

Alkotmány-előkészítő eseti bizottság tagjainak változásai
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Salamon László (KDNP) Elnök 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Balsai István (Fidesz) Alelnök 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) 1 Alelnök 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1 Alelnök 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Bárándy Gergely (MSZP) Alelnök 2010.07.19. 2011.03.07.  
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) Alelnök 2010.07.19. 2011.03.07.  
Dr. Bohács Zsolt (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Bóka István (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Cser-Palkovics András (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Dorkota Lajos (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Gruber Attila (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. György István (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Horváth Zsolt (Veszprém) (Fidesz) 1 Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Kerényi János (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Kocsis Máté (Fidesz) 1 Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Kovács Ferenc (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Kovács Zoltán (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.02.16.  
Kozma Péter (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Láng Zsolt (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Molnár Attila (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Szakács Imre (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Székyné Dr. Sztrémi Melinda (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Turi-Kovács Béla (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Varga István (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Vas Imre (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Bárándy Gergely (MSZP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Hiller István (MSZP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Ipkovich György (MSZP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Kiss Péter (MSZP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Lamperth Mónika (MSZP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Szekeres Imre (MSZP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Tóbiás József (MSZP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Apáti István (Jobbik) 1 Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Gyüre Csaba (Jobbik) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Murányi Levente (Jobbik) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Novák Előd (Jobbik) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Nyikos László (Jobbik) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Hargitai János (KDNP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Lukács Tamás (KDNP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Nagy Andor (KDNP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Rubovszky György (KDNP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Tarnai Richárd (KDNP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Vejkey Imre (KDNP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Dr. Schiffer András (LMP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  
Szilágyi Péter (LMP) Tag 2010.07.05. 2011.03.07.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

Alkotmány-előkészítő eseti bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése
Alkotmány-előkészítő eseti bizottságnak nincs albizottsága.
A bizottság által benyújtott irományok
Nem tárgyalt irományt.