Készült: 2020.08.15.01:23:05 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2006-2010

Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2006.05.30.
Megszűnés 2010.05.13.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság tagjainak változásai (28 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Korózs Lajos (MSZP) Elnök 2006.06.19. 2008.05.19. Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP)
Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP) Elnök 2006.05.30. 2006.06.19.  
Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP) Elnök 2008.05.19. 2010.05.13. Korózs Lajos (MSZP)
Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP) Alelnök 2006.06.19. 2008.05.19.  
Winkfein Csaba (MSZP) Alelnök 2008.05.19. 2010.05.13. Dr. Vidorné dr. Szabó Györgyi (MSZP)
Soltész Miklós (KDNP) Alelnök 2006.05.30. 2010.05.13.  
Borenszki Ervin (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Bókay Endre (MSZP) Tag 2008.05.19. 2010.05.13. Winkfein Csaba (MSZP)
Deák Istvánné (MSZP) Tag 2008.05.05. 2010.05.13. Hajdu László (MSZP)
Dér Zsuzsanna (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Farkas Imre (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Filló Pál (MSZP) Tag 2006.05.30. 2008.02.18.  
Hajdu László (MSZP) Tag 2006.06.19. 2008.05.05. Borenszki Ervin (MSZP)
Dr. Juhászné Lévai Katalin (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Karsai József (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.11.06.  
Korózs Lajos (MSZP) Tag 2006.06.19. 2006.06.19. Dr. Legény Zsolt (MSZP)
Dr. Legény Zsolt (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Lombos István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Nyul István (MSZP) Tag 2006.06.19. 2010.05.13. Winkfein Csaba (MSZP)
Rónavölgyi Endréné (MSZP) Tag 2009.04.27. 2010.05.13. Velez Árpád (MSZP)
Szabados Ákos (MSZP) Tag 2006.06.19. 2009.04.06. Dr. Ujhelyi István (MSZP)
Dr. Szabóné Müller Timea (MSZP) Tag 2008.02.18. 2010.05.13. Filló Pál (MSZP)
Tóbiás József (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Tóth István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Török Zsolt (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Ujhelyi István (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Velez Árpád (MSZP) Tag 2009.04.14. 2009.04.27. Szabados Ákos (MSZP)
Winkfein Csaba (MSZP) Tag 2006.05.30. 2006.06.19.  
Winkfein Csaba (MSZP) Tag 2006.11.06. 2008.05.19. Dr. Karsai József (MSZP)
Érsek Zsolt (MSZP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Arnóth Sándor (Fidesz) Tag 2008.06.02. 2008.09.29. Cseresnyés Péter (Fidesz)
Dr. Aszódi Pál (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2009.02.27.  
Borsos József (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2008.10.06.  
Cseresnyés Péter (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2008.06.02.  
Hirt Ferenc (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Hoppál Péter (Fidesz) Tag 2009.03.30. 2010.05.13. Dr. Aszódi Pál (Fidesz)
Dr. Iván László (Fidesz) 1 Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Koszorús László (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
László Tamás (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Szabó Erika (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Tiba István (Fidesz) Tag 2008.10.13. 2010.05.13. Arnóth Sándor (Fidesz)
Vígh Ilona (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Zombor Gábor (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Ágh Péter (Fidesz) Tag 2006.05.30. 2008.10.13.  
Dr. Lanczendorfer Erzsébet (KDNP) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Béki Gabriella (SZDSZ) Tag 2006.05.30. 2010.05.13.  
Dr. Dragon Pál (független) 1 Tag 2009.03.23. 2010.04.17. Ágh Péter (Fidesz)
Tóth András (független) Tag 2008.10.06. 2010.05.13. Borsos József (Fidesz)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság MSZP 15 53.57%
Fidesz 9 32.14%
KDNP 2 7.14%
SZDSZ 1 3.57%
független 1 3.57%
Összesen 28 100.00%

Ifjúsági, szociális és családügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok