Készült: 2020.04.08.09:02:19 Dinamikus lap

Bizottság adatai 1994-98

Alkotmányügyi, törvényelőkészítő, igazságügyi és ügyrendi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 1994.06.28.
Megszűnés 1998.06.17.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Alkotmányügyi, törvényelőkészítő, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagjai változásának elrejtése

Alkotmányügyi, törvényelőkészítő, igazságügyi és ügyrendi bizottság tagjainak változásai (26 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Hack Péter (SZDSZ) Elnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Bihari Mihály (MSZP) Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Csákabonyi Balázs (MSZP) Alelnök 1994.06.28. 1998.06.17.  
Kónyáné dr. Kutrucz Katalin (MDF) Alelnök 1994.06.28. 1996.03.10.  
Kónyáné dr. Kutrucz Katalin (Néppárt-MDNP) Alelnök 1996.03.11. 1998.06.17.  
Dr. Ábrahám János (MSZP) Tag 1997.11.11. 1998.06.17.  
Dr. Avarkeszi Dezső (MSZP) Tag 1994.06.28. 1996.10.31.  
Bányász Jánosné (MSZP) Tag 1996.05.14. 1998.06.17.  
Dr. Bruszel László (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Csizmadia László (MSZP) Tag 1994.09.20. 1998.06.17.  
Dr. Egerszegi László (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.01.08.  
Haller Zoltán (MSZP) Tag 1994.06.28. 1995.12.18.  
Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP) Tag 1996.11.18. 1998.06.17.  
Kósáné Dr. Kovács Magda (MSZP) Tag 1995.12.19. 1996.05.13.  
Koscsó Lajos (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Kristóf István (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Lusztig Péter (MSZP) Tag 1998.02.02. 1998.06.17.  
Dr. Serfőző András (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Toller László (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Várnai László (MSZP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Dornbach Alajos (SZDSZ) Tag 1995.02.14. 1998.06.17.  
Fodor Gábor (SZDSZ) Tag 1996.03.05. 1998.06.17.  
Dr. Hankó Faragó Miklós (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Mészáros István László (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1995.02.13.  
Dr. Monostori Endre (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1996.03.04.  
Dr. Szigethy István (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Világosi Gábor (SZDSZ) Tag 1994.06.28. 1994.07.14.  
Dr. Balsai István (MDF) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Dávid Ibolya (MDF) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Szabad György (MDF) Tag 1994.06.28. 1996.03.10.  
Dr. Bánk Attila (FKGP) Tag 1997.02.04. 1998.06.17.  
Dr. K. Csontos Miklós (FKGP) Tag 1994.06.28. 1996.12.27.  
Dr. Torgyán József (FKGP) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Áder János (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1997.09.21.  
Deutsch Tamás (FIDESZ-MPP) 1 Tag 1997.09.23. 1997.11.03.  
Dr. Rubovszky György (FIDESZ-MPP) Tag 1997.11.04. 1998.06.17.  
Dr. Szájer József (FIDESZ) Tag 1994.06.28. 1998.06.17.  
Dr. Gáspár Miklós (KDNP) Tag 1994.06.28. 1997.07.15.  
Dr. Rubovszky György (KDNP) Tag 1994.06.28. 1997.07.21.  
Szabad György (Néppárt-MDNP) Tag 1996.03.11. 1998.06.17.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Alkotmányügyi, törvényelőkészítő, igazságügyi és ügyrendi bizottság MSZP 13 50.00%
SZDSZ 5 19.23%
MDF 2 7.69%
FKGP 2 7.69%
Fidesz 2 7.69%
Néppárt-MDNP 2 7.69%
Összesen 26 100.00%

Alkotmányügyi, törvényelőkészítő, igazságügyi és ügyrendi bizottságnak nincs albizottsága.