Készült: 2019.09.22.04:36:37 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2018-

Paraméterek:
Képviselő: Herczeg Tamás (Fidesz)

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/5244 A lelkiismereti és vallásszabadság jogáról, valamint az egyházak, vallásfelekezetek és vallási közösségek jogállásáról szóló 2011. évi CCVI. törvény módosításához kapcsolódóan egyes törvények módosításáról Hende Csaba (Fidesz), Barcza Attila (Fidesz), Demeter Zoltán (Fidesz), Dr. Bajkai István (Fidesz), Dr. Vejkey Imre (KDNP), Dr. Völner Pál (Fidesz), Nacsa Lőrinc (KDNP)
2019.03.14.: Herczeg Tamás (Fidesz)
2019.03.19.: Bányai Gábor (Fidesz)
2019.03.19.: Dr. Hörcsik Richárd (Fidesz)
2019.03.19.: Dr. Simon Miklós (Fidesz), Fenyvesi Zoltán (Fidesz)
2019.03.19.: Pánczél Károly (Fidesz), Ovádi Péter (Fidesz)
2019.03.19.: Bóna Zoltán (Fidesz)
2019.03.26.: Nyitrai Zsolt (Fidesz)
2019.03.28.: Szászfalvi László (KDNP)
2019.03.12
K/3947 Milyen fejlesztésekkel támogatja Békéscsabát a Kormány a Modern Városok Program keretében? Herczeg Tamás (Fidesz) 2018.12.07
H/2681 A Magyar-székely összetartozás napjáról Szávay István (Jobbik)
2018.10.19.: Dr. Keresztes László Lóránt (LMP)
2018.10.25.: Dr. Molnár Zsolt (MSZP)
2018.10.29.: Kocsis-Cake Olivio (Párbeszéd)
2018.11.05.: Szászfalvi László (KDNP)
2018.11.05.: Pánczél Károly (Fidesz)
2018.12.11.: Herczeg Tamás (Fidesz)
2018.10.16