Készült: 2020.09.29.01:01:34 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság tagjainak változásai (24 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) 1 Elnök 2014.02.03. 2014.05.05. Dr. Lukács Tamás (KDNP)
Dr. Lukács Tamás (KDNP) Elnök 2010.05.14. 2014.02.03.  
Ékes Ilona (Fidesz) Alelnök 2014.02.03. 2014.05.05. Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) 1
Dr. Gulyás Gergely (Fidesz) 1 Alelnök 2010.05.14. 2014.02.03.  
Szabó Timea (LMP) Alelnök 2010.05.14. 2013.02.11.  
Balog Zoltán (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2010.06.08.  
Dr. Balsai István (Fidesz) Tag 2011.03.07. 2011.08.31. Révész Máriusz (Fidesz)
Berényi László (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Borbély Lénárd (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Csöbör Katalin (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Demeter Zoltán (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Ékes Ilona (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.02.03.  
Farkas Flórián (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Gajda Róbert (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kőszegi Zoltán (Fidesz) Tag 2012.03.05. 2013.09.30. Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1
Kővári János (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2013.02.18.  
Kubatov Gábor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz) 1 Tag 2011.10.10. 2012.03.05. Dr. Balsai István (Fidesz)
Révész Máriusz (Fidesz) Tag 2010.06.08. 2011.03.07. Balog Zoltán (Fidesz)
Román István (Fidesz) Tag 2013.09.30. 2014.05.05. Kőszegi Zoltán (Fidesz)
Rónaszékiné Keresztes Monika (Fidesz) Tag 2013.02.18. 2014.05.05. Kővári János (Fidesz)
Wittner Mária (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Baracskai József (MSZP) Tag 2010.05.14. 2011.10.23.  
Lendvai Ildikó (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Nyakó István (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Gaudi-Nagy Tamás (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kulcsár Gergely (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Mirkóczki Ádám (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2010.10.25.  
Murányi Levente (Jobbik) Tag 2010.10.25. 2011.02.14. Mirkóczki Ádám (Jobbik)
Zagyva György Gyula (Jobbik) Tag 2011.02.14. 2014.05.05. Murányi Levente (Jobbik)
Harrach Péter (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Lanczendorfer Erzsébet (KDNP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Lukács Tamás (KDNP) Tag 2014.02.03. 2014.05.05. Ékes Ilona (Fidesz)
Varga László (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Schiffer András (LMP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Szabó Timea (független) Tag 2013.02.25. 2014.05.05.  
Varju László (független) Tag 2011.11.14. 2014.05.05. Baracskai József (független)

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság Fidesz 12 50.00%
MSZP 2 8.33%
Jobbik 3 12.50%
KDNP 4 16.67%
LMP 1 4.17%
független 2 8.33%
Összesen 24 100.00%

Emberi jogi, kisebbségi, civil- és vallásügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok