Készült: 2020.04.08.14:48:15 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2010-2014

Paraméterek:
Képviselő: Kontur Pál

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
4786/137 A Munka Törvénykönyvéről Kontur Pál (Fidesz), Kara Ákos (Fidesz) 2011.11.14
4786/9 A Munka Törvénykönyvéről Kontur Pál (Fidesz), Dr. Aradszki András (KDNP) 2011.11.09
3500/33 A közfoglalkoztatásról és a közfoglalkoztatáshoz kapcsolódó, valamint egyéb törvények módosításáról Dr. Czira Szabolcs (Fidesz), Nagy István (Fidesz), Kontur Pál (Fidesz), Spaller Endre (KDNP), Dr. Kovács József (Fidesz), Szedlák Attila (Fidesz), Karvalics Ottó (KDNP), Dr. Mátrai Márta Mária (Fidesz), Polics József (Fidesz), Vécsey László (Fidesz), Dr. Karakó László (Fidesz), Balla György (Fidesz), Talabér Márta (Fidesz), L. Simon László (Fidesz), Szijjártó Péter (Fidesz), Lázár János (Fidesz) 2011.06.22
2036/1 A sztrájkról szóló 1989. évi VII. törvény módosításáról Kontur Pál (Fidesz) 2010.12.17
1746/64 Egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Kontur Pál (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz) 2010.12.03
1746/19 Egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Lázár János (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz), Kontur Pál (Fidesz), Dr. Vas Imre (Fidesz), Pichler Imre László (Fidesz) 2010.11.30
1746/18 Egyes közlekedési tárgyú törvények módosításáról Lázár János (Fidesz), Bodó Imre (Fidesz), Kontur Pál (Fidesz), Pichler Imre László (Fidesz) 2010.11.30
1498/689 A Magyar Köztársaság 2011. évi költségvetéséről Kontur Pál (Fidesz) 2010.12.14