Készült: 2020.05.26.01:00:49 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Egészségügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Egészségügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Egészségügyi bizottság tagjainak változásai (24 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Kovács József (Fidesz) Elnök 2011.02.14. 2014.05.05. Dr. Mikola István (Fidesz)
Dr. Mikola István (Fidesz) Elnök 2010.05.14. 2011.02.14.  
Dr. Bene Ildikó (Fidesz) 1 Alelnök 2011.02.14. 2014.05.05. Dr. Pesti Imre (Fidesz)
Dr. Pesti Imre (Fidesz) Alelnök 2010.05.14. 2011.02.14.  
Dr. Gyenes Géza (Jobbik) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Bábiné Szottfried Gabriella (Fidesz) Tag 2011.02.14. 2014.05.05. Dr. Pesti Imre (Fidesz)
Dr. Daher Pierre (Fidesz) Tag 2010.07.05. 2014.05.05. Dr. Pósán László (Fidesz)
Dr. Heintz Tamás (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Hollósi Antal Gábor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Horváth Zoltán (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Prof. Iván László (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Bene Ildikó (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Dr. Kovács József (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2011.02.14.  
Kucsák László (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Kupper András (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 2011.02.14. 2012.12.31. Dr. Mikola István (Fidesz)
Dr. Pósán László (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2010.07.05.  
Dr. Szabó Tamás (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Szalay Péter (Fidesz) Tag 2013.02.11. 2014.05.05. Dr. Ódor Ferenc (Fidesz)
Dr. Zombor Gábor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Garai István Levente (MSZP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2010.05.14. 2011.11.21.  
Tukacs István (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.12.13.  
Tukacs István (MSZP) Tag 2011.11.21. 2014.05.05. Kovács Tibor (MSZP)
Varju László (MSZP) Tag 2010.12.13. 2011.10.23. Tukacs István (MSZP)
Hegedűs Tamás (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Kiss Sándor (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Nagy Kálmán (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Puskás Tivadar (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Szilágyi László (LMP) Tag 2010.05.14. 2013.02.11.  
Vágó Gábor (LMP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Baracskai József (független) Tag 2011.11.14. 2014.05.05. Varju László (független)
Szilágyi László (független) Tag 2013.02.25. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Egészségügyi bizottság Fidesz 14 58.33%
MSZP 2 8.33%
Jobbik 3 12.50%
KDNP 2 8.33%
LMP 1 4.17%
független 2 8.33%
Összesen 24 100.00%

Egészségügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok