Készült: 2020.08.10.23:54:04 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

Fogyasztóvédelmi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2010.05.14.
Megszűnés 2014.05.05.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Fogyasztóvédelmi bizottság tagjai változásának elrejtése

Fogyasztóvédelmi bizottság tagjainak változásai (19 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Simon Gábor (MSZP) Elnök 2010.06.02. 2014.02.12.  
Zsigó Róbert (Fidesz) Helyettesítő alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Szabó Zsolt (Fidesz) Alelnök 2010.05.14. 2014.05.05.  
Boldog István (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Budai Gyula (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2010.06.08.  
Bíró Márk (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2010.06.21.  
Fejér Andor (Fidesz) Tag 2011.03.07. 2012.12.31. Dr. Vitányi István (Fidesz)
Földesi Gyula (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2010.09.13.  
Földesi Gyula (Fidesz) Tag 2010.10.04. 2014.05.05. Dr. Seszták Miklós (KDNP)
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 2010.06.21. 2014.05.05. Bíró Márk (Fidesz)
Kontur Pál (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
László Tamás (Fidesz) Tag 2012.03.26. 2014.05.05. Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz)
Mágori Józsefné (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Németh Szilárd István (Fidesz) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  
Dr. Selmeczi Gabriella (Fidesz) Tag 2010.09.13. 2012.03.26. Földesi Gyula (Fidesz)
Simonka György (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Sági István (Fidesz) Tag 2013.02.11. 2014.05.05. Fejér Andor (Fidesz)
Dr. Tóth József (Fidesz) Tag 2010.06.08. 2010.07.12. Budai Gyula (Fidesz) 1
Varga Gábor (Fidesz) Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Dr. Vitányi István (Fidesz) Tag 2010.07.12. 2011.03.07. Dr. Tóth József (Fidesz)
Örvendi László (Fidesz) 1 Tag 2010.05.14. 2014.05.05.  
Boldvai László (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.11.16.  
Dr. Nemény András (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.06.01.  
Simon Gábor (MSZP) Tag 2010.06.02. 2010.06.02. Dr. Nemény András (MSZP)
Szabó Imre (MSZP) Tag 2010.10.18. 2011.11.14. Tóbiás József (MSZP)
Tóbiás József (MSZP) Tag 2010.05.14. 2010.10.18.  
Tóbiás József (MSZP) Tag 2011.11.14. 2014.05.05. Szabó Imre (MSZP)
Tóth Csaba (MSZP) Tag 2010.11.16. 2014.05.05. Boldvai László (MSZP)
Balla Gergő (Jobbik) Tag 2010.10.25. 2014.05.05. Farkas Gergely (Jobbik)
Farkas Gergely (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2010.10.25.  
Korondi Miklós (Jobbik) Tag 2012.12.17. 2014.05.05. Z. Kárpát Dániel (Jobbik)
Szilágyi György (Jobbik) Tag 2013.02.25. 2014.05.05. Ertsey Katalin (független)
Z. Kárpát Dániel (Jobbik) Tag 2010.05.14. 2012.12.17.  
Dr. Seszták Miklós (KDNP) Tag 2010.05.14. 2010.10.04.  
Spaller Endre (KDNP) Tag 2010.05.14. 2014.01.31.  
Ertsey Katalin (LMP) Tag 2010.05.14. 2013.02.11.  
Ertsey Katalin (LMP) Tag 2013.09.23. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.
Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Fogyasztóvédelmi bizottság Fidesz 13 68.42%
MSZP 2 10.53%
Jobbik 3 15.79%
LMP 1 5.26%
Összesen 19 100.00%

Fogyasztóvédelmi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok