Készült: 2020.08.06.09:09:43 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Dr. Szekeres Imre

Nem önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
17700/124 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Dr. Szekeres Imre (MSZP), Dr. Jánosi György (MSZP) 2005.11.04
17700/94 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Dr. Szekeres Imre (MSZP) 2005.11.04
17700/93 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Dr. Szekeres Imre (MSZP) 2005.11.04
17700/92 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Dr. Szekeres Imre (MSZP) 2005.11.04
17700/91 A Magyar Köztársaság 2006. évi költségvetéséről Dr. Szekeres Imre (MSZP) 2005.11.04
15888/4 A kulturális örökség védelméről szóló 2001. évi LXIV. törvény módosításáról Botka Lajosné (MSZP), Farkas Imre (MSZP), Dr. Füle István (MSZP), Dr. Gedei József (MSZP), Herbály Imre (MSZP), Iváncsik Imre (MSZP), Jauernik István (MSZP), Kis Péter (MSZP), Rózsa Endre (MSZP), Dr. Szekeres Imre (MSZP), Dr. Vadai Ágnes (MSZP) 2005.05.26
15267/364 A felsőoktatásról Dr. Szekeres Imre (MSZP) 2005.04.13
15267/363 A felsőoktatásról Dr. Szekeres Imre (MSZP) 2005.04.13
11700/1795 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Molnár Albert (MSZP), Dr. Szabó Zoltán (MSZP), Dr. Bőhm András (SZDSZ), Dr. Szekeres Imre (MSZP) 2004.12.06
11700/9 A Magyar Köztársaság 2005. évi költségvetéséről Csige Tamás (MSZP), Gazda László (MSZP), Godó Lajos (MSZP), Gulyás László (MSZP), Dr. Szekeres Imre (MSZP), Dr. Vadai Ágnes (MSZP), Kis Péter (MSZP), Jauernik István (MSZP), Herbály Imre (MSZP), Dr. Kis Zoltán (SZDSZ), Sós Tamás (MSZP) 2004.11.02