Készült: 2020.08.12.20:38:47 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2002-2006

Költségvetési és pénzügyi bizottság
Típus állandó
Létrehozás 2002.05.15.
Megszűnés 2006.05.15.
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság  


Költségvetési és pénzügyi bizottság tagjai változásának elrejtése

Költségvetési és pénzügyi bizottság tagjainak változásai (28 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Dr. Hargitai János (Fidesz) Elnök 2002.05.15. 2002.05.27.  
Varga Mihály (Fidesz) Elnök 2002.05.27. 2006.05.15. Dr. Hargitai János (Fidesz)
Keller László (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2002.07.02.  
Kovács Tibor (MSZP) Alelnök 2003.03.10. 2004.10.25. Dr. Veres János (MSZP)
Dr. Kékesi Tibor (MSZP) Alelnök 2004.10.25. 2006.05.15. Kovács Tibor (MSZP)
Szabó Lajos (MSZP) Alelnök 2002.07.02. 2006.05.15. Keller László (MSZP)
Dr. Veres János (MSZP) Alelnök 2002.05.15. 2003.03.10.  
Domokos László (Fidesz) Alelnök 2002.05.15. 2006.05.15.  
Boldvai László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Gazdag János (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Gőgös Zoltán (MSZP) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Szalay Gábor (SZDSZ)
Jauernik István (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Keller László (MSZP) Tag 2005.05.02. 2006.05.15. Dr. Pusztai Gyula (MSZP)
Kovács Tibor (MSZP) Tag 2004.10.25. 2006.05.15. Dr. Kékesi Tibor (MSZP)
Káli Sándor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2002.11.26.  
Dr. Kékesi Tibor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2004.10.25.  
Molnár Albert (MSZP) Tag 2002.05.15. 2005.06.20.  
Molnár László (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Németh Imre (MSZP) Tag 2005.06.20. 2006.05.15. Molnár Albert (MSZP)
Dr. Pusztai Gyula (MSZP) Tag 2002.05.15. 2005.04.10.  
Dr. Soós Győző (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Szabados Ákos (MSZP) Tag 2002.05.15. 2003.06.16.  
Tóth Sándor (MSZP) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Varga László (MSZP) Tag 2002.11.26. 2006.05.15. Káli Sándor (MSZP)
Arnóth Sándor (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Babák Mihály (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Braun Márton (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Font Sándor (Fidesz) Tag 2005.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Hargitai János (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2006.05.15. Dr. Rákos Tibor (Fidesz)
Dr. Horváth János (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Horváth Zsolt (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Lenártek András (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Mádi László (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2006.05.15. Dr. Braun Márton (Fidesz)
Dr. Rákos Tibor (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Szijjártó Péter (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Tállai András (Fidesz) Tag 2002.05.27. 2006.05.15. Dr. Horváth Zsolt (Fidesz)
Tóth András (Fidesz) Tag 2002.05.15. 2006.05.15.  
Dr. Bőhm András (SZDSZ) Tag 2002.06.04. 2006.05.15. Kovács Kálmán (SZDSZ)
Kovács Kálmán (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Dr. Kóródi Mária (SZDSZ) Tag 2003.06.16. 2006.05.15. Szabados Ákos (MSZP)
Szalay Gábor (SZDSZ) Tag 2002.05.15. 2002.05.27.  
Balogh László (MDF) Tag 2002.09.17. 2004.11.07. Dr. Boros Imre (független)
Dr. Boros Imre (MDF) Tag 2002.05.15. 2002.09.06.  
Font Sándor (MDF) Tag 2002.05.15. 2004.09.06.  
Sisák Imre János (MDF) Tag 2004.11.15. 2006.05.15. Balogh László (független)
Balogh László (független) Tag 2004.11.07. 2004.11.15. Dr. Boros Imre (független)
Dr. Boros Imre (független) Tag 2002.09.07. 2002.09.17.  
Font Sándor (független) Tag 2004.09.06. 2005.05.14.  

Bizottsági tagság, tisztségek eloszlása
Bizottság Képv. csop Szám (%)
Költségvetési és pénzügyi bizottság MSZP 13 46.43%
Fidesz 12 42.86%
SZDSZ 2 7.14%
MDF 1 3.57%
Összesen 28 100.00%

Költségvetési és pénzügyi bizottság üléseinek és jegyzőkönyveinek megjelenítése

A bizottság által benyújtott irományok
A bizottság által tárgyalt irományok