Készült: 2019.10.21.05:39:43 Dinamikus lap

Bizottság adatai 2010-2014

A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság)
Típus Albizottság
Létrehozás 2010.05.26.
Megszűnés  
Névváltozások  
E-mail  
Főbizottság Mezőgazdasági bizottság


A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) tagjainak változásai (6 fő)
Képviselő Tisztség Tól Ig Ki helyett
Harangozó Gábor István (MSZP) 1 Elnök 2010.06.14. 2014.05.05.  
Balogh József (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2013.05.01.  
Mágori Józsefné (Fidesz) Tag 2013.10.21. 2014.05.05. Dr. Ódor Ferenc (Fidesz)
Dr. Nagy István (Fidesz) Tag 2013.10.21. 2014.05.05. Balogh József (független)
Dr. Ódor Ferenc (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2012.12.31.  
Patay Vilmos (Fidesz) Tag 2010.05.26. 2014.05.05.  
Varga Géza (Jobbik) Tag 2010.06.14. 2014.05.05.  
Sáringer-Kenyeres Tamás (KDNP) Tag 2010.05.26. 2014.05.05.  

1 A képviselő közszereplésben használt neve változott, ami az adatlapján megtekinthető.

A Mezőgazdasági bizottság hatáskörébe tartozó törvények végrehajtását, társadalmi és gazdasági hatását figyelemmel kísérő albizottság (Ellenőrző albizottság) üléseinek megjelenítése