Készült: 2020.11.27.10:08:32 Dinamikus lap

Képviselő által benyújtott indítványok 2002-2006

Paraméterek:
Képviselő: Fodor Gábor

Önálló indítványok
Iromány Cím Benyújtók Benyújtva
T/18779 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ) 2005.12.06
A/18721 Hogy szurkol a magyar drukker? Fodor Gábor (SZDSZ) 2005.12.05
I/18689 Hogy szurkol a magyar drukker? Fodor Gábor (SZDSZ) 2005.11.30
T/18627 A helyi önkormányzati képviselők és polgármesterek választásáról szóló 1990. évi LXIV. törvény módosításáról Gulyás József (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2005.11.25
H/17875 A nemzeti és etnikai kisebbségek kedvezményes mandátumhoz jutásáról Németh Erika (MSZP), Farkas Flórián (Fidesz), Dr. Csapody Miklós (MDF), Fodor Gábor (SZDSZ), Teleki László (MSZP), Dr. Kis Zoltán (SZDSZ), Karsai Péter (MDF) 2005.10.17
I/17768 Női esélyegyenlőség elméletben és gyakorlatban Fodor Gábor (SZDSZ) 2005.10.05
T/16349 Az élettársi kapcsolat regisztrálásáról Gusztos Péter (SZDSZ), Horn Gábor (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ), Gulyás József (SZDSZ), Béki Gabriella (SZDSZ) 2005.05.24
T/15992 A Büntető Törvénykönyvről szóló 1978. évi IV. törvény módosításáról Gusztos Péter (SZDSZ), Horn Gábor (SZDSZ), Dr. Eörsi Mátyás (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ), Gulyás József (SZDSZ) 2005.05.04
A/14621 Ki tekintett be az iratokba? Fodor Gábor (SZDSZ) 2005.02.21
I/14292 A véleményszabadság újabb korlátja Fodor Gábor (SZDSZ) 2005.02.09
H/13351 Az Egészség Évtizedének Johan Béla Nemzeti Programjáról szóló 46/2003. (IV.16.) OGY határozat módosításáról Gusztos Péter (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ), Dr. Mézes Éva (SZDSZ), Dr. Suchman Tamás (MSZP), Hárs Gábor (MSZP), Dr. Szabó Zoltán (MSZP) 2004.12.13
T/13342 Az egyes fontos, valamint közbizalmi és közvélemény-formáló tisztségeket betöltő személyek ellenőrzéséről és a Történeti Hivatalról szóló 1994. évi XXIII. törvény módosításáról Fodor Gábor (SZDSZ), Demeter Ervin (Fidesz), Göndör István (MSZP), Herényi Károly (MDF) 2004.12.13
T/13264 A közéleti szerepet betöltő személyek állambiztonsági múltjának nyilvánosságra hozataláról Mécs Imre (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2004.12.06
T/12761 A közéleti szerepet betöltő személyek állambiztonsági múltjának nyilvánosságra hozataláról Mécs Imre (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2004.11.23
H/10657 Tibet ügyében Dr. Suchman Tamás (MSZP), Dr. Semjén Zsolt (Fidesz), Fodor Gábor (SZDSZ), Szászfalvi László (MDF) 2004.06.21
H/9872 Az ingatlanokkal, bérlakásokkal kapcsolatban feltárt visszaélések megakadályozásáról, az úgynevezett lakásmaffia tevékenység visszaszorításához szükséges kormányzati intézkedésekről Devánszkiné Dr.Molnár Katalin (MSZP), Kosztolányi Dénes (Fidesz), Fodor Gábor (SZDSZ), Hajdu László (MSZP), Nyakó István (MSZP), Dr. Szentgyörgyvölgyi Péter (Fidesz) 2004.04.19
A/6859 Dr. Rashwan és a szólásszabadság Fodor Gábor (SZDSZ) 2003.12.08
I/6792 DR. Rashwan és a szólásszabadság Fodor Gábor (SZDSZ) 2003.12.03
H/6051 Tibet ügyében Donáth László (MSZP), Dr. Semjén Zsolt (Fidesz), Fodor Gábor (SZDSZ), Szászfalvi László (MDF) 2003.10.20
I/1675 Emberi Jogok Napja - Nők Jogainak Napja Fodor Gábor (SZDSZ) 2002.12.05
I/917 Kikre vonatkoznak az egyenlő esélyek? Fodor Gábor (SZDSZ) 2002.09.19
K/605 Még egyszer a választásokról Fodor Gábor (SZDSZ) 2002.07.15
H/576 Az Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal működése és felügyelete során felmerült aggályok kivizsgálására irányuló parlamenti vizsgálóbizottság felállításáról Kuncze Gábor (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2002.07.09
H/574 Az állam által nagy összegű költségvetési támogatásban részesített pénzintézetek konszolidációját vizsgáló bizottság felállításáról/Postabank) Kuncze Gábor (SZDSZ), Fodor Gábor (SZDSZ) 2002.07.09
I/449 Valamit tenni kell Fodor Gábor (SZDSZ) 2002.06.27